logo logo
 • fotoslide

  DESIGNOVÉ PODLAHY

  moderní broušené stěrky

  více zde
 • fotoslide

  BROUŠENÉ BETONY

  moderní broušené a leštěné betony

  více zde
 • fotoslide

  BROUŠENÉ BETONY

  moderní broušené a leštěné betony

  více zde
 • fotoslide

  GROUTEX

  kotevní, výplňové a reprofilační malty

  více zde
 • fotoslide

  STABILNÍ FIRMA

  jsme tu pro vás od roku 1995

 • ÚVOD
 • O FIRMĚ
 • AKTUALITY
 • 2005

Aktuality 2005

Betonářské dny 2005, Hradec Králové

30. 11. 2005 | Na výstavě "Beton 2005" při 12.ročníku Betonářských dní v Hradci Králové prezentujeme použití malt Groutex na stavbách.

Konference Betonářské dny si postupně buduje významné postavení mezi tuzemskými konferenčními akcemi v oboru stavebnictví svojí odbornou úrovní, rozsahem programu i doprovodnými akcemi, které dávají zajímavou příležitost k setkání všem, kdo se pohybují profesně v oboru betonu, betonových konstrukcí a betonového stavebnictví.
Cílem 12. Betonářských dnů 2005 bylo opět seznámit účastníky s nejvýznačnějšími betonovými konstrukcemi uplynulého roku v České republice a s nejdůležitějšími novinkami v oblasti navrhování a při výstavbě betonových konstrukcí. V programu bylo opět několik přednášek zahraničních odborníků věnovaných velkým zahraničním stavbám z betonu a některým aktuálním trendům současného betonového stavebnictví.
Součástí odborného programu Betonářských dnů byla mimo jiné již tradiční dvoudenní Výstava BETON 2005, které jsme se formou prezentačního panelu zúčastnili.

Konference Prefabrikace 2005, Pardubice

05. 10. 2005 | Účastníme se konference o využití prefabrikátů v moderním stavebnictví příspěvkem "Využití vysokopevnostních nesmrštivých malt při výstavbě z prefabrikátů" s ukázkami použití materiálů na stavbách v ČR a v Belgii.

Letošní 3. konference věnovaná prefabrikaci a prefabrikovaným betonovým a smíšeným konstrukcím navázala na úspěšnou konferenci pořádanou v roce 2003. Oblast prefabrikovaných dílců stále rychleji přizpůsobuje sortiment, variabilitu, přesné technické vlastnosti vyráběných dílců potřebám stavebního trhu.
Pozornost letošního ročníku konference byla věnována mj. i spřahování jednotlivých částí konstrukcí. A právě na tuto oblast byla zaměřena naše přednáška s názvem "Využití vysokopevnostních nesmrštivých malt při výstavbě z prefabrikátů" s ukázkami použití materiálů řady GROUTEX na stavbách v ČR a v Belgii.

Hlavní body prezentované přednášky:

 • 1. Podlévání nosných sloupů, Obchodní galerie Vaňkovka, Brno
 • 2. Zmonolitnění nosných sloupů injektáží, hala VDO Siemens, Frenštát p. R.
 • 3. Usazení nosných sloupů konstrukce (hala, budova), Belgie
 • 4. Chemické bednění prefabrikátů rotundy, Obchodní galerie Vaňkovka, Brno
 • 5. Monolitnění prefabrikátů rotundy, Obchodní galerie Vaňkovka, Brno
 • 6. Monolitnění prefabrikátových dílců při výstavbě mostů pro rychlovlaky TGV, Belgie
Na uvedených příkladech byly ukázány hlavní výhody výstavby z prefabrikátů s jejich následnou montáží na stavbě s použitím nesmrštivých zálivek řady Groutex.
Velkou předností je i snadné přizpůsobení se různým postupům a použité technologii při montáži prefabrikovaných dílců.
V případě zájmu o uvedenou problematiku je možné na základě vyžádání zaslat CD s obrazovou dokumentací.

Změna ceny CUROL Si40

01. 10. 2005 | Z důvodu značných pohybů cen na ropných trzích došlo od října ke změně ceny materiálu.

Vážení zákazníci, bohužel situace na trhu s ropnými látkami zvedla cenu vstupů i při výrobě ochranného nástřiku CUROL Si40. Cenu materiálu jsme drželi již delší dobu na stabilní úrovni a předchozí výkyvy v kurzech měn nebo cenách ropných produktů jsme jak my tak výrobce pokrývali z vlastních zdrojů. Současná situace to však již nedovoluje a proto bohužel dochází ke zvýšení ceny tohoto oblíbeného produktu.

Ceny platné od 1. 10. 2005 (základní ceníkové):
» balení 200 L (sud): 67,- Kč/litr bez DPH
» balení 10 L (a příp. násobky): 79,- Kč/litr bez DPH

Věříme, že se situace kolem cen ropy brzy stabilizuje a že ceny garantované do konce roku 2005 nebude nutné dále upravovat.
Děkujeme za pochopení.

Roadware 2005, Praha

16. 05. 2005 | I v tomto roce jsme se zúčastnili veletrhu Roadware 2005 v Praze, na výstavišti v Holešovicích.

I v tomto roce jsme se ve dnech 16. až 19.května zúčastnili mezinárodní silniční výstavy Roadware 2005 v Praze-Holešovicích, v Průmyslovém paláci. Letošní již 11. ročník specializované výstavy určené pro odborníky z oblasti silniční a železniční dopravy navštívilo přes 2500 návštěvníků. Na více jak 1.400 metrech čtvereční výstavní plochy se ve 72 expozicích prezentovalo 93 firem.
Naše prezentace byla opět součástí stánku firmy OMO a byla zaměřena na montáž silničního záchytného systému ZSNH4 výrobce firmy Mittal, jejíž stánek s naším sousedil. Použití materiálu Groutex pro injektáže paty sloupků záchytného systému přináší vyšší efektivitu práce realizující firmě a kvalitní a spolehlivé uložení nosných prvků celého záchytného systému.

Administrativní centrum Palladium, Brno

09. 05. 2005 | Zahájení realizace anhydritových podlah v celkové výměře 9000m2 při výstavbě administrativně-obchodního centra Palladium v Brně-Žabovřeskách na ulici Veveří.

Od května se podílíme na výstavbě luxusního kancelářského centra Palladium, které se staví v Brně-Žabovřeskách na ulici Veveří. V těchto budoucích moderních kancelářských plochách typu „open space“ realizujeme na 6 podlažích anhydritové podlahy v celkové výměře cca 9.000m2.

Konference Mosty 2005, Brno

20. 04. 2005 | Aktivně se účastníme sympozia „Mosty 2005“ formou příspěvku o výstavbě mostů pro rychlovlaky TGV v Belgii, na jejichž stavbách působili naši pracovníci v létě roku 2004.

V roce 2005 neslaví 10. jubileum pouze Profimat, ale také mezinárodní sympozium Mosty, konané jako nedílná součást během 10. ročníku Stavebního veletrhu IBF v Brně. Akce proběhla opět v přednáškových sálech hotelu Voroněž v Brně a konala se pod záštitou ministra dopravy, pana Milana Šimonovského. Průvodcem celou akcí, jejímž mottem bylo „Mosty-stavby spojující národy a generace“ byl ing. František Menšík (ŘSD ČR Brno) spolu s pražskou herečkou Sabinou Laurinovou. Rozsáhlého programu ve dnech 20. až 22. dubna v několika odborných sekcích se zúčastnilo na 400 odborníků.
Zástupce firmy, ing. Igor Kotulán přednesl v Bloku II.- Poznatky ze zahraničí příspěvek a prezentaci s názvem „Výstavba mostů pro rychlovlaky TGV v Belgii“. Seznámil posluchače s použitím nesmrštivých malt řady Groutex při výstavbě rozsáhlých mostních konstrukcí z prefabrikovaných dílů. Na jedné ze staveb pracovali zaměstnanci firmy Profimat v létě roku 2004. V případě zájmu je možné zaslat prezentaci a článek, který vyšel ve sborníku sympozia, na médiu CD-ROM.

Veletrh Coneco 2005, Bratislava

05. 04. 2005 | Účastníme se 26. mezinárodního veletrhu stavebnictví Coneco 2005 na výstavišti Incheba v Bratislavě.

26.mezinárodní veletrh stavebnictví Coneco 2005 na výstavišti Incheba v Bratislavě byl návštěvníkům přístupný od úterý 5.dubna do soboty 9. dubna. V areálu veletrhu vystavovalo 845 vystavovatelů, z toho 145 zahraničních a prohlédlo si jej více jak 209 tisíc návštěvníků z řad odborné i laické veřejnosti.
Stěžejním bodem naší prezentace, která byla součástí stánku našeho obchodního partnera – firmy OMO, byly ukázky praktického využití kotevních malt řady Groutex na významných stavbách v ČR a zahraničí.

Kontakt Tetčice

Sídlo firmy a prodejní sklad:

PROFIMAT s.r.o.
Rosická 359,
664 17 Tetčice
546 410 075
IČ: 60738901,
DIČ: CZ60738901

Objednávky materiálu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba:

  Po-Pá 8:00–12:00, 13:00–16:00 h

Mapa Tetčice

Kontakt Praha

Expediční sklad v Praze:
Zde pouze výdej materiálu!

Lagermax spedice a logistika s.r.o.
U Prioru 1/1059,
161 00 Praha 6
220 196 634 Alena Paulíková
220 196 382 Monika Janoušková

Objednávky materiálu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
uveďte místo vyzvednutí - sklad Praha

Provozní doba:

  Po-Pá 7:30–16:30 h


Mapa Praha

Kontakt Hranice

Expediční sklad v Hranicích:
Zde pouze výdej materiálu!

STAVBY OMO s.r.o.
Tovární ulice, před č.p. 1957
753 01 Hranice
602 685 503 p. Hub
725 746 871 p. Dagmar Haitlová

Objednávky materiálu:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
uveďte místo vyzvednutí - sklad Hranice

Provozní doba:

  Po-Pá 7:00–14:00 h


Mapa Hranice      Profimat © 1995– | HV